YEMEK

Okulumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak 3 öğün yemek imkânı sağlamaktadır. Yemeklerimiz Sardunya Catring tarafından hazırlanarak öğrencilerimize sunulmaktadır.Yemek listeleri her ayın başında classroom sistemi üzerinden velilerimiz ile paylaşılmaktadır.

SERVİS

Tema Eğitim Kurumları okul servis yönetmeliği şartlarına sahip okul taşıtları ile deneyimli, güvenilir şoförler ve hostesler ile hizmet vermektedir. Servislerimizde araç telefonu ve her çocuk için emniyet kemerli bir koltuk bulunmaktadır.

KIYAFET (TEMA ÖĞRENCİLERİ ÖZENLİ GİYİNİR)

Tema Eğitim Kurumları’nda serbest kıyafet uygulaması vardır ancak öğrencilerimizin özel günlerde, toplu organizasyonlarda ve gezi günlerinde bir bütünlük oluşturmak adına okulumuza ait eşofman takımlarını, tişört ve sweatlerini giymelerini isteriz.

Kıyafet uygulamasında okul kuralları nelerdir?

  • Öğrencilerimiz sene başında verilen kıyafetleri Pazartesi- Çarşamba- Cuma günleri giyerek okula gelirler.
  • Çocukların gün içinde olabildiğince rahat etmelerini sağlayacak ve onlara hareket özgürlüğü verecek, kirlenmelerinin sorun olmayacağı türden giysiler ile okula gelmeleri onların rahatlığı için önemlidir. (Eşofman, bağcıksız ayakkabılar vb.)
  • Havanın yağışlı olması ve sürekli bahçeyi kullanacağımızı göz önünde bulundurarak yağmurluk ve yağmur çizmeleri kullanılır.

SAĞLIK/HİJYEN

Tema önleyici ve koruyucu sağlık konusunda hassastır

Öğrencilerimizin genel sağlık bilgileri öğretim yılı başında veli tarafından doldurulan formlar incelenir ve alerji durumları, sağlık bilgileri doğrultusunda destek olunur. Öğrencilerin acil rahatsızlıklarında ilk tedavisi okulumuzda yapılır gerekiyorsa ailenin önerdiği bir sağlık kurulusuna ya da kurumsal anlaşmalı hastanemizden hizmet alınır.

TEMA ÖĞRENCİLERİ OKULDA GÜVENDEDİR-(Güvenlik)

Öğrencimizi velisi dışında biri alacaksa, okulu bilgilendirmeleri istenir. Öğrenciyi alacak kişinin okula kimliği ile gelmesi ve ilgili kişiye göstermesi zorunlu tutulur. Aksi takdirde öğrenci teslim edilmez.

Tema Eğitim Kurumları kampüsüne giriş velilerimize özel manyetik kart ile sağlanır. Özel kamera sistemi görüntülemesi, bina içi ve dışında bulunan güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile sağlanır.