Mutluluk bulaşıcıdır

Birlikte hayatı paylaşırken affetmek, iltifat etmek, yardım etmek gibi davranışların önemi sınıfta vurgulandı. ”Mutluluk bulaşıcıdır.’ sloganıyla başkasını mutlu ettiğinde sende iyi hissedersin’ sonucuna öğrencilerle birlikte varıldı.

1.sınıf öğrencilerimize bundan böyle her gün kendilerine olumlu hedef davranışı belirlemeleri ve ona uygun davranmaları konusunda öğretmenleri rehberlik edecektir. Bu çalışma ışığında olumlu sınıf iklimine ulaşmak hedeflenmektedir.

MATEMATİK
Haber

MATEMATİK

MATEMATİK Sayılar, noktalar, elmalar… 3 yaş sınıflarımız matematik etkinliklerini bu hafta da bahçede tamamladı. Sabır, dikkat, konsantrasyon, küçük kas becerileri, matematik… Taşları yan yana dizerken

Read More »
Haber

Uzaktan Kucaklaşma

Uzaktan kucaklaşmaya 23 Mart Pazartesi günü itibariyle başlayan Tema Çocukları haftalık ders programlarına Online Eğitim ile devam ediyor.  

Read More »
Haber

Maker Atölyesi Tasarım Çalışması

Tema Çocukları üretmeyi, yaratıcılığı, kodlama çalışmaları ile neler yapılabileceğini deneyimledikleri atölyelerden biri olan Maker Atölyesi’nde kendi tasarımlarını keşfetmenin mutluluğunu ve hayranlığını yaşıyorlar.

Read More »

Tema Eğitim Kurumları

beylikdüzü kolej

© 2013-2020 Tema Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır