EĞİTİM ORTAMI

FİZİKSEL YAPI

Kampüs içinde öğrencilerimiz, ilgi alanları doğrultusunda yeteneklerini geliştirebilecekleri pek çok aktiviteye yürüme mesafesi kadar yakınlar. At çifliği, kapalı tenis kortu, kapalı spor salonu, futbol sahası ve açık yüzme havuzu bunlardan bir kaçı…Beykent’te 5000 m2’lik geniş bir alana kurulu tek katlı yapılarımızda trafikten uzak, denize yakın, oksijeni bol, yaz-kış bahçe kullanımı olan güvenli bir kampüsümüzde eğitim öğretim vermekteyiz.

YEMEKHANE

Okulumuzda öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak 3 öğün yemek imkânı sağlamaktadır. Yemeklerimiz Sardunya Catring tarafından hazırlanarak öğrencilerimize sunulmaktadır.Yemek listeleri her ayın başında k12 sistemi üzerinden velilerimiz ile paylaşılmaktadır.

SERVİS

Tema Eğitim Kurumları okul servis yönetmeliği şartlarına sahip okul taşıtları ile deneyimli, güvenilir şoförler ve hostesler ile hizmet vermektedir. Servislerimizde araç telefonu ve her çocuk için emniyet kemerli bir koltuk bulunmaktadır.

GÜVENLİK

Tema Eğitim Kurumları kampüsüne giriş velilerimize özel manyetik kart ile sağlanır. Özel kamera sistemi görüntülemesi, bina içi ve dışında bulunan güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile sağlanır.

SAĞLIK VE HİJYEN

Öğrencilerimizin genel sağlık bilgileri öğretim yılı başında veli tarafından doldurulan formlar incelenir ve alerji durumları, sağlık bilgileri doğrultusunda destek olunur. Öğrencilerin acil rahatsızlıklarında ilk tedavisi okulumuzda yapılır gerekiyorsa ailenin önerdiği bir sağlık kurulusuna ya da kurumsal anlaşmalı hastanemizden hizmet alınır.
Tema ilkokulu anaokulu Büyükçekmece Beykent Tema Eğitim Kurumları ilkokul anaokul bölümünde 1.sınıf – 5. sınıf seviyesinde çocuklarımıza eğitim verilmektedir. İlkokulumuz anaokulumuz Büyükçekmece ilçesinde tek katlı bir bina içinde eğitime devam etmektedir. Toplam kapalı alanımız 5000 metrekaredir. Beylikdüzü’nde tek kat üzerine kurulu özel okul olan ilkokulumuzun anaokulumuzun iki bahçesi mevcuttur. Öğrencilerimiz çeşitli ağaçların yer aldığı, mevsimine göre sebze ekimi yaptıkları bahçemizde doğayla iç içe eğitim almaktadır. Beylikdüzü Tema ilkokul anaokul sınıflarımız, çocukların bedensel, zihinsel, sosyal-duygusal ve dil gelişimlerini destekleyecek materyal ve alana sahiptir. Beylikdüzü Tema İlkokulu anaokulu olarak hedefimiz, özgüveni yüksek, sorgulayan, yaratıcı, eleştirel düşünen “Mutlu Çocuklar” yetiştirmektir. Büyükçekmece Tema İlkokulu anaokulu farklı eğitim ve yöntemlerden yararlanarak hazırlanan özgün bir program uygulanmaktadır. Beylikdüzü özel Tema İlkokulumuzda anaokulumuzda Montessori, Gems, Scamper ve sorgulamaya dayalı eğitim modelleri kullanılarak oluşturulan, birbirini tamamlayan bir program uygulanmaktadır. Beylikdüzü’nün en iyi Anaokulu dan biri olan Tema anaokulunda Türkçe program, branş dersleri, günlük yaşam becerileri, atölye çalışmaları ile desteklenmektedir. Yarım gün İngilizce programımız ve ikinci yabancı dil İspanyolca ile çocuklarımızın anaokulu ilkokulu seviyesinde farklı bir dille tanışmasına olanak verilir. Beykent Büyükçekmece ilçesinde yer alan Tema Eğitim Kurumları İlkokulu anaokulu hakkında detaylı bilgiye tema.k12.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Tema ilkokulu olarak öğrenci odaklı ve kalıcı öğrenmeyi esas alan alternatif eğitim yaklaşımına sahibiz. Büyükçekmece Tema Anaokulu amacımız yenilikçi, sorgulayan, yaşadığı dünyaya duyarlı, bilim, spor, sanat ve teknoloji alanlarında başarılı ve mutlu bireyler yetişmesine rehberlik etmektir.Tema Eğitim Kurumları beylikdüzü anaokulu olarak öğrencilerin planlama, çalışma ve hatırlama faaliyetlerine önem veriyoruz.